fbpx ...

Oferta obsługi marketingowej

Łączymy ze sobą mechanizmy i techniki komunikacji Public Relations, reklamy oraz marketingu, żeby stworzyć przekaz maksymalnie docierający do Waszych Klientów.

Rozwiązujemy problemy

W agencji Kofeina Public Relations nigdy nie proponujemy gotowych produktów. Filozofia naszej pracy polega na rozwiązywaniu problemów. Bacznie słuchamy naszych klientów i szukamy sposobów na udoskonalenie ich działalności. Niezależnie od tego co jest problemem – zawsze staramy się znaleźć i zaproponować najlepsze wyjście z sytuacji. Nasi klienci nie pytają nas o konkretne usługi, tylko mówią co należy poprawić.  

Przekonaj się sam – zadzwoń i spotkaj się z nami na bezpłatnych konsultacjach.

Analizujemy sytuację

Nie da się stworzyć skutecznej kampanii bez dogłębnej znajomości rynku, poznania zalet i wad firmy, jej przewagi nad konkurentami czy też bez zrozumienia potrzeb docelowego klienta. Każda z naszych realizacji poprzedzona jest szczegółowym zapoznaniem się z ofertą klienta oraz gruntownym badaniem rynku. W nasze realizacje wkładamy więcej czasu i więcej energii niż nasi konkurenci, dlatego długie terminy realizacji to nasza zaleta. To coś, co przekłada się na naszą skuteczność i wymierne zyski dla naszych klientów. Dla nas nie jesteś „następnym klientem”, tylko „tym klientem”.

Doświadczenie

Od czternastu lat ciągle rozwijamy się i dynamicznie rośniemy. Zbieramy cenne doświadczenia oraz nawiązujemy nowe kontakty. W każdej z naszych kreacji mieszamy najskuteczniejsze techniki z różnych dziedzin działalności. Znajomość mechanizmów Public Relations sprawia, że nasze reklamy docierają do szerszej grupy klientów. Doświadczenie w obszarach e-commerce przekuwamy w trafną reklamę sprzedaży tradycyjnej. Dzięki szerokiemu spektrum naszych działań, nasze doświadczenia procentują podwójnie.

Wszystko w jednym miejscu

Naszą przewagą nad konkurencją jest wszechstronność. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy oferować szeroki zakres usług. Niezależnie od rodzaju działań jakie potrzebne są do osiągnięcia najlepszych efektów – jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Nie zamykamy się w konkretnych rejonach reklamy, PR i marketingu – zamiast proponować narzędzia, my używamy ich tak, by przyniosły jak najlepsze korzyści dla naszych klientów.

quark

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę outsourcingu marketingowego QUARK. Nasza oferta stanowi rozsądną alternatywę dla tworzenia
i utrzymywania działu marketingu w Państwa przedsiębiorstwie. Outsourcing działań marketingowych to sposób na osiągnięcie większych efektów sprzedażowych, znaczącą poprawę jakości działań reklamowych i zmniejszenie kosztów firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz know-how mogą Państwo liczyć na najlepszą jakość usług i obsługi – co realnie przyczyni się do wzrostu zainteresowania klientów i zysków. Jednocześnie, dywersyfikacja pozwala nam zaproponować atrakcyjne warunki finansowe. Niejednokrotnie outsourcing działań marketingowych jest opcją tańszą niż utrzymywanie tradycyjnego działu marketingu.

  • Poza standardową obsługą marketingową i Public Relations przygotowaliśmy specjalne pakiety usług dopełniających model współpracy QUARK.
  • Są to usługi zwyczajowo zlecane zewnętrznym firmom. Dzięki szerokiej współpracy z nami mają Państwo pewność należytej staranności wykonania każdego z zadań oraz stosowania spójnej strategii marketingowej marki.
  • Dzięki połączeniu działań reklamowych i Public Relations prowadzenie wielopoziomowych kreacji marketingowych może być skuteczniejsze niż kiedykolwiek.

quarkpremium quarkcommerce

Kreacja artystyczna
Ulotki, foldery reklamowe, teczki ofertowe, billboardy, fotografia reklamowa.

Identyfikacja wizualna
Logo, papeteria, prezentacje, oferty. Tworzenie i egzekwowanie Brand Visual Identity.

Filmy promocyjne
Reżyseria, montaż, post-produkcja. Tworzenie animacji reklamowych.

Strony internetowe
Hosting
Pozycjonowanie

Social Marketing
Tworzenie profili społecznościowych Facebook, NK, Twitter. Public Relations w internecie.

Agencja KOFEINA Public Relations to ulubiony partner wielu firm specjalistycznych w Polsce. To własnie dlatego coraz więcej firm wybiera nasze usługi.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.